Content

comments

  1. I buy them in packs of eight, ten or twelve. . . that way I rarely have to remember to buy toothbrushes. They are also cheaper per unit.

    by Gods Child 2012-Sep-26 

  2. that is very frugal of you. But where do you store them if you buy everything in packs of 8?

    by owen 2012-Sep-27 

  3. What do you mean they kill baby kittens to make them? The brisels are not made of whiskers unless im unfamiliar with the process.


    Why do your used toothbrushes always look like they went to war in your mouth?

    by Tami 2012-Oct-05 

  4. I have big teeth.

    by owen 2012-Oct-05 

  5. DWL DWL .. Moment of silence for the toothbrush .. he sure had a hard life OH!

    by Ayo 2012-Oct-22 


comment